Spotkanie z Panią Justyną Steczkowską.

5 marca 2013

Spotkanie ze znaną piosenkarką wywołało dużo emocji. Opowiadając o swoim dzieciństwie i karierze przekazała uczniom wiele cennych uwag i wskazówek wychowawczych. Bezpośrednią, skromną postawą zjednała sobie serca dzieci. Po autografy stały długie kolejki.

Pani Justyna Steczkowska opowiedziała o swoim dzieciństwie i o tym, jak została piosenkarką. Pierwszy raz zaśpiewała na scenie w wieku trzech lat. Następnie ukończyła szkołę muzyczną w Rzeszowie. Wygrała teleturniej „Szansa na sukces”. Obecnie gra koncerty w Polsce i na świecie. Po wywiadzie, jaki przeprowadził Kuba z klasy szóstej, artystka zaśpiewała z nami kolędę. Następnie czytaliśmy pani Justynie napisane przez nas wiersze. Na koniec rozdawała autografy. Spotkanie podobało mi się.

Karol Kijanowski

Pani Justyna pochodzi z bardzo licznej rodziny i prawie wszyscy jej członkowie są uzdolnieni muzycznie. Od dziecka występuje publicznie. Podczas studiów wystąpiła w programie muzycznym „Szansa na sukces” i wygrała go. Później przez wiele lat jej kariera rozwijała się, nagrywała płyty. Na koniec wizyty starsi uczniowie zaśpiewali artystce jej piosenkę. Spotkanie z  panią Justyną było niezwykle ciekawe i pouczające.

Kacper Żołądkowski

Pani Justyna mówiła o sobie. Wspominała swoje dzieciństwo. Chodziła do szkoły muzycznej, gdzie grała na skrzypcach. Dziś jest wielką artystką. Wydała 13 płyt. Między innymi „Dziewczynę szamana”. Spotkanie z panią Steczkowską było niezwykłym wydarzeniem.

Weronika Słomkowska