Spotkanie z panią Karoliną Klepacką, dekoratorką i aranżerką wnętrz

19 listopada 2014

Tym razem poznaliśmy profesję projektanta wnętrz. Pani Klepacka wprowadziła uczniów w tajniki swojej pracy. Pokazała na wielu przykładach jak można urządzić mieszkanie, szczególnie pokój dziecinny. Opisała także jak w prosty i oszczędny sposób wykonać dekoracje ożywiające wystrój naszych mieszkań. Na zakończenie dzieci zadawały wiele pytań.

Praca pani Klepackiej polega na przygotowaniu i fotografowaniu różnych wnętrz. Pani opowiadała też, jak ze starych, niepotrzebnych rzeczy można zrobić ładne dekoracje.

Podczas spotkania nasz gość zaprezentował nam zdjęcia różnych pokoi dziecięcych. Nie wszystkie mi się podobały. To spotkanie było bardzo ciekawe.

Staś Mazur

Z projektów przedstawionych przez naszego gościa szczególnie podobała mi się ściana stodoły przerobiona na pokoik i sypialnię.

Karolina Jagielak

Bardzo podobało mi się, gdy pani Klepacka pokazywała nam, jak zrobić głowę łosia i inne rzeczy z tektury.

Karol Jagielak

Opowiadając o projektowaniu wnętrz nasz gość udostępnił nam wiele numerów pism ze zdjęciami różnie zaprojektowanych pomieszczeń na przykład kuchni czy sypialni.

Julia Sosnowska