Spotkanie z panią Katarzyną Kowalską w ramach cyklu „W przyszłości chcę być…”

3 grudnia 2014

Podczas kolejnego spotkania z cyklu „W przyszłości chcę być…” naszych uczniów odwiedziła pani Kasia Kowalska. Pani Kasia jest piosenkarką, pisze teksty piosenek, jest producentką i kompozytorką. Opowiedziała nam o swojej pracy, swojej rodzinie i oczywiście rozdała wszystkim autografy.

Bardzo mi się podobało spotkanie z panią Kasią Kowalską. Bardzo mnie zainteresowało jak pani Kasia opowiadała o lirze, wg mnie to bardzo piękny i ciekawy instrument.

Andrzej Lichacz

Dzisiaj mieliśmy spotkanie z panią Kasią Kowalską, która jest znaną piosenkarką. Bardzo mnie zainteresowało to co ta pani opowiadała szkoda tylko, że pani Kasia Kowalska z nami nie zaśpiewała.

Marika Korytkowska

Ogólnie podobało mi się spotkanie ale szkoda, że nie było na spotkaniu tego pana co gra na lirze w zespole pani Kasi. Podobała mi się historia o buncie nastolatków.

Albert Dybowski