Spotkanie z panią Katarzyną Kowalską w ramach cyklu „W przyszłości chcę być…”

3 grudnia 2014

Dzisiaj odwiedziła naszą szkołę Pani Katarzyna Kowalska, znana piosenkarka, autorka tekstów, producentka. O jej popularności świadczy szereg platynowych i złotych płyt.

Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania piosenkarki o uporze, z jakim dążyła do realizacji swoich marzeń.

Pani Kowalska opowiadała o swojej pasji, jaką jest śpiewanie i komponowanie piosenek. Wydała wiele płyt. Otrzymała za nie wiele nagród. Najbardziej podobało mi się, że piosenkarka odpowiadała na wszystkie nasze pytania.

Julia Sosnowska

Pani Kasia mówiła, że inspiracją do jej piosenek są najczęściej smutne wydarzenia. Opowiadała też o swojej szkole, w której najbardziej nie lubiła matematyki. Spotkanie było ciekawe. Wszyscy dostaliśmy autografy.

Karol Jagielak

Piosenkarka opowiadała o swojej szkole, w której była zbuntowaną nastolatką. Spotkanie bardzo mi się podobało, bo nasz gość ciekawie opowiadał.

Karolina Jagielak