Spotkanie z Radosławem Pazurą

22 maja 2013

22.05.2013 r. gościem specjalnym naszej szkoły był Radosław Pazura. Spotkanie to pomogło nam zrozumieć na czym polega praca aktora, ile wymaga trudu, poświęcenia i pracy nad sobą.

Podczas spotkania z p. Radosławem Pazurą dowiedziałem się, że jak był mały to bardzo chciał zostać piłkarzem. Jego rodzice namawiali go by zmienił zdanie. W końcu zdecydował, że zostanie aktorem jak jego brat. Muszę powiedzieć, że praca aktora bardzo mnie zaciekawiła.

Maks Grabka

Kolejnym gościem, który odwiedził naszą szkołę był p. Radosław Pazura. Opowiadał nam o swoich zainteresowaniach, swojej pasji do piłki nożnej –gdy był małym chłopcem. Po kilku latach skierował swoją uwagę w kierunku teatru. Osiągnął sukces –stał się znanym i lubianym aktorem.

Karina Kalicka

Pan Radosław Pazura to bardzo wyjątkowa  i ciepła osoba, która ciekawie opowiada o swoim życiu, rodzinie i aktorstwie. Szczególną uwagę zwróciłam, gdy nasz gość opowiadał o kółku teatralnym do którego należał oraz o udziale w konkursie recytatorskim. Słuchając jego opowieści pomyślałam, że mamy wiele wspólnego. Może ja też zostanę aktorką? Kto wie.

Tosia Szpak