W świecie mojej pasji

10 czerwca 2014

Bartek Wojtasik, laureat wojewódzkiego konkursu historycznego im. mjr. Marka Gajewskiego, był bohaterem dzisiejszego spotkania „W świecie mojej pasji”. Opowiedział  uczniom naszej szkoły o swojej historycznej pasji, która głównie związana jest z wiedzą o II Wojnie Światowej.

Bartek bardzo ciekawie opowiadał nam o historii i o II Wojnie Światowej.

Amelia Ryń

Bartek bardzo interesująco opowiadał o swoim spotkaniu z Powstańcami i rotmistrzu Pileckim, który sam dobrowolnie pojechał do obozu koncentracyjnego.

Staś Mazur

Bardzo mi się podobało jak Bartek wyjaśniał co oznaczają słowa, których używali Powstańcy np. krowa, szafa.

Karol Jagielak