"W świecie mojej pasji"

28 listopada 2014

Piątkowe południe w PSP 114 zaczęło się bardzo egzotycznie, a wszystko za sprawą, uczennic klasy VI, Ani Zatryb i Weroniki Słomkowskiej, które zapoznawały uczniów i nauczycieli naszej szkoły z dość niecodziennymi gatunkami zwierząt. Uczennice opowiadały o swojej pasji, jaką jest hodowla egzotycznych zwierząt, a dokładniej gekonów w ich najprzeróżniejszych gatunkach. Uczniowie na początku troszkę przerażenia, szybko dali się namówić nie tylko do słuchania o hodowli, tych jakże ciekawych zwierząt, ale nawet do głaskania i trzymania ich na rękach. Dla wszystkich było to niesamowite przeżycie.

Super były te zwierzęta, choć trochę się na początku wystraszyłem.

Marek Wellman

Bardzo podoba mi się hodowla egzotycznych zwierząt, też w przyszłości chce się nią zajmować.

Magda Zalewska