W świecie pasji...

10 grudnia 2014

Dnia 10 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbyło się kolejne już spotkanie z cyklu „W świecie mojej pasji…”. Tym razem, bohaterką występu była nasza koleżanka, uczennica klasy IIIA PSP 114 - Weronika Stańkowska. Wszystkim uczniom i nauczycielom Weronika opowiedziała o swojej pasji, jaką jest gimnastyka artystyczna. Młodziutka akrobatka przybliżyła wszystkim świat gimnastyki; opowiadała o turniejach, konkursach oraz treningach, prezentowała zdobyte medale i puchary. Uczennica z chęcią wykonała kilka ćwiczeń i figur gimnastycznych, a także pokazała przyrządy, które na co dzień towarzyszą jej podczas występów, jak również te, które, będą jej towarzyszyć w przyszłości. Zarówno uczniom jak i nauczycielom bardzo podobało się spotkanie z Weroniką i możliwość bliższego poznania gimnastyki artystycznej.

Spotkanie z Weroniką bardzo mi się podobało ponieważ, sama interesuję się gimnastyka artystyczną.

Asia Wilimska

Mnie gimnastyka artystyczna nie za bardzo zainteresowała, bo jako chłopiec wole trochę inne sporty, ale Weronika miała zabawne przyrządy i takie maczugi, których używanie było zabawne.

Marek Wellman