W świecie pasji...

10 grudnia 2014

Weronika na dzisiejszym spotkaniu pokazała nam swoje niezwykłe umiejętności i sukcesy  w dziedzinie gimnastyki artystycznej.  Zobaczyliśmy filmy i zdjęcia z występów naszej koleżanki. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Mimo częstych, wielogodzinnych i obciążających treningach Weronika wzorowo wywiązuje się ze swoich obowiązków szkolnych.

10 grudnia odbyło się spotkanie z Weroniką, która opowiadała o gimnastyce artystycznej. Pokazywała nam różne przybory do gimnastyki i filmy oraz statuetki, puchary i medale, które zdobyła podczas różnych zawodów. Moim zdaniem było to najlepsze spotkanie na jakim do tej pory byłam.

Marika Korytkowska

Bardzo mi się podobało jak Weronika występowała w „Świecie mojej pasji”. Miała kostium w czerwone kwiaty. Weronika pokazywała różne przybory z jakimi się ćwiczy. Zrobiła też konkurs, do którego wybrała 5 osób szkoda, że mnie nie wybrała. Weronika mówiła, że gimnastyka artystyczna jest tylko dla dziewcząt, ale gdy tak o tym opowiadała to pomyślałem, że ja też bym chciał tak ćwiczyć.

Witek Lichacz

W środę Weronika poprowadziła spotkanie z cyklu „W świecie mojej pasji”. Pokazała nam filmy ze swoich występów. Był też konkurs, w którym brałam udział. Miałam odgadnąć jaki to przybór. Odgadłam i dostałam zakładkę do książki i lizaka. Moim zdaniem było to najciekawsze spotkanie z cyklu „W świecie mojej pasji”.

Ola Leszkiewicz