W świecie pasji...

3 grudnia 2014

Dnia 3 grudnia w ramach spotkań pt. "W świecie mojej pasji" naszą szkołę odwiedził niesamowity gość...znana, lubiana i utalentowana piosenkarka, Pani Kasia Kowalska.

Artystka opowiadała o pasji do muzyki, niełatwych początkach swojej kariery i rodzinie, która jest dla niej ogromnym wsparciem i motorem dającym siłę do działania.

Uczniowie z zainteresowaniem słuchali i dopytywali o wszystkie szczegóły. Spotkanie było interesujące i pouczające.

Bardzo miła była Pani Kasia Kowalska. Chętnie odpowiadała na pytania i rozdawała autografy. Podobało mi się spotkanie z tą artystką.

Magda Zalewska

Ciekawie słuchało się opowiadań Pani Kasi, bo bardzo śmieszne rzeczy mówiła, np. jak była młoda  i ogoliła głowę na łyso.

Michał Sielicki