Szkolne Mistrzostwa Wiedzy

11 lutego 2015

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się Szkolne Mistrzostwa Wiedzy, mistrzostwa, które stały się tradycją naszej szkoły.

Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: klasy młodsze 1-3 oraz klasy starsze 4-6.  Dzieci musiały wykazać się wiedzą ze wszystkich przedmiotów obowiązujących w naszej szkole. Oczywiście konkursowi towarzyszyło mnóstwo różnych emocji. Nasza klasa może być szczególnie dumna ponieważ 1 miejsce zajęła Ola Leszkiewicz,  a 3 miejsce Albert Dybowski.  2 miejsce przypadło Kacprowi Żołądkowskiemu z klasy szóstej.

Wielkie gratulacje dla finalistów oraz wszystkich, którzy wzięli udział w Mistrzostwach.

Jestem bardzo szczęśliwa, bo wygrałam. Nie myślałam, że będzie to takie łatwe. Na początku bardzo się denerwowałam ale mi przeszło. W przyszłym roku też na pewno wezmę udział w konkursie. To pierwszy konkurs, w którym zdobyłam pierwsze miejsce.

Aleksandra Leszkiewicz

To jest już drugi raz kiedy przeszedłem do finału. Bardzo mi się poszczęściło bo znowu stanąłem na podium. Cieszy mnie to, że w ogóle brałem udział w tym konkursie. Serdecznie polecam to wszystkim.

Albert Dybowski

Ola, Albert i ja doszliśmy do półfinału. W ogóle się nie denerwowałem. Bardzo mi się podobało kiedy Ola i Albert udzielali odpowiedzi na pytania.

Witek Lichacz

Na konkursie wiedzy bardzo mi się podobało, szczególnie wtedy, kiedy Ola zajęła pierwsze miejsce. W następnym roku też chciałabym wystąpić w konkursie wiedzy.

Weronika Stańkowska