Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2017

8-9 marca 2017

W naszej szkole cenimy tradycję, dlatego jak co roku i tym razem odbyły się Szkolne Mistrzostwa Wiedzy dla klas I-VI. Pierwszoklasiści po raz pierwszy brali udział w tak ważnym wydarzeniu i dzielnie sobie z nim poradzili. Jeden z naszych Pierwszaków zajął zaszczytne drugie miejsce w finałowej trójce. Na podium obok Tymona Rogalskiego stanęli również Staś Mazur z klasy VI na miejscu trzecim i Albert Dybowski z klasy V na miejscu pierwszym. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Bardzo mi się podobał konkurs wiedzy, a pytania nie były wcale trudne.

Tymon Rogalski

Bardzo się stresowałam, ale po chwili już wszystko było dobrze i całkiem zabawnie.

Ada Tołwińska