Szkolne Mistrzostwa Wiedzy 2019

25-27 lutego 2019

Jak co roku zgodnie z tradycją w naszej szkole odbyły się MISTRZOSTWA WIEDZY 2019. Uczniowie przez trzy dni dzielnie  zmagali się z pytaniami z różnych dziedzin wiedzy. Pytania miały różny poziom trudności. Każdy z uczestników musiał sam dokonać wyboru pytania, opracowując po drodze swoją strategię mistrza. Tegoroczni Mistrzowie Wiedzy w klasach najmłodszych to:

Victor Salt- klasa 1- I miejsce  tytuł Mistrza

Franciszek Blacha- klasa 3- II miejsce

Antonina Domagała- klasa 1- III miejsce

W klasach IV-VIII

Tytuł Mistrza zdobyła Marianna Kaniewska.

Wszystkim uczniom gratulujemy odwagi, zapału oraz chęci w dążeniu do zdobywania wiedzy.

Jak co roku Mistrzostwa Wiedzy wzbudzają u mnie wiele emocji. Zawsze staram się losować pytania nieco trudniejsze za 3 punkty, żeby mieć szansę na wygraną. W tym roku dzielnie walczyłem z kolegą z klasy pierwszej. Zająłem drugie miejsce, ale uważam to za sukces a nie porażkę.

Franek Blacha

W tym roku wylosowałam trudne pytania. Odpowiedziałam na część z nich. Mam nadzieję, że w następnym roku pójdzie mi zdecydowanie lepiej. Cieszę się, że nasz kolega z klasy dzielnie walczył i choć zajął 2 miejsce to podziwiam jego postawę.

Erika Kiknavelidze