Teatr Kamienica

15 października 2018

Przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek  w wielkim mieście”, które mieliśmy okazję ostatnio obejrzeć w teatrze Kamienica to współczesna wersja Czerwonego Kapturka z Babcią, Mamą, Wilkiem i Internetem w tle. Wesoła dziewczynka w czerwonym kapturku (w tej roli  uczennica naszej szkoły- Marysia Radolińska) w drodze do babci napotyka na swojej drodze liczne przeszkody. Poznaje zarówno prawdziwych, jak i fałszywych przyjaciół. To ciepła pełna humoru historia z morałem, która bawi i przestrzega przed pewnymi niebezpiecznymi sytuacjami. Po spektaklu widzowie mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach powiązanych tematycznie z bajką.

Przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek w wielkim mieście” opowiada historię Czerwonego Kapturka nieco inaczej niż w tradycyjnej wersji. Można powiedzieć, że to współczesna wersja, ponieważ pojawiły się tam  takie nowoczesne  elementy  jak telefony komórkowe i komputery. Przedstawienie bardzo mi się podobało.

Franek Blacha

Razem z klasą wybraliśmy się na spektakl pt. „Czerwony Kapturek w wielkim mieście”. Przedstawienie opowiadało o tym, że należy uważać kiedy przechodzi się przez jezdnię, nie wolno rozmawiać z nieznajomymi oraz oszukiwać rodziców. Bardzo lubię chodzić do teatru. To przedstawienie podobało mi się.

Ada Tółwińska