Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

1 września 2016

W Prywatnej Szkole Podstawowej nr 114 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017. Uśmiechnięci, pełni zapału, energii wróciliśmy po wakacyjnej przerwie do szkolnej rzeczywistości i naszych obowiązków, gotowi na nowe wyzwania. Po uroczystym powitaniu Pani Dyrektor wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu w wykonaniu Violetty Łabanow -akompaniament i Grzegorza Żołyniaka - bas-baryton. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi udali się na krótkie zebrania organizacyjne z wychowawcami klas.

Bardzo się ucieszyłam, że wróciłam do szkoły po wakacjach. Tęskniłam za moimi ulubionymi koleżankami i naszą panią wychowawczynią. Koncert był ciekawy. Najbardziej podobał mi się głos operowy pana Grzegorza Żołyniaka.

Oliwia Witkowska

W tym roku podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego miał miejsce koncert w wykonaniu pani Violetty Łabanow i pana Grzegorza Żołyniaka. Był interesujący i miejscami zabawny. Głos pana Grzegorza był nietypowy i piękny.

Livia Strączyńska