Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2007/2008

1 września 2010

Za nami uroczyste rozpoczęcie roku. Uczniowie w odświętnych strojach i świetnych nastrojach powitali rok szkolny 2010/ 2011. Mimo niesprzyjającej pogody, pochmurnego deszczowego poranka w szkole przy ulicy Ks. Jana Sztuki 13 panował prawdziwie słoneczny, pogodny, wesoły nastrój - a to wszystko zasługa niezwykłego, występu Pani Izy Zając.

Wybitna artystka wykonała kilka utworów - porywając i zachwycając publiczność swoim talentem i wdziękiem. Czujemy się zaszczyceni, że tak wspaniała artystka zechciała uświetnić swoją osobą ten wyjątkowy dzień. Po części artystycznej nauczyciele wraz z rodzicami udali się do swoich sal na krótkie zebranie, na którym zostały omówione oraz podane wszystkie niezbędne informacje związane z nowym rokiem szkolnym.