Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole wystąpili goście muzyczni. Basowym głosem zaśpiewał Pan Dariusz Górski przy akompaniamencie Pani Violetty Łabanow – Jastrząb. Dzieci mogły wysłuchać trzech arii po czym razem z rodzicami rozeszli się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

4 września 2017r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Na początku był koncert. Pan, który śpiewała basowym głosem był bardzo zabawny. Kiedy koncert się skończył razem z moją koleżanką Magdą podarowałyśmy muzycznym gościom kwiaty. Magda dała kwiaty Pani, która grała na fortepianie, a ja Panu, który śpiewał. Potem odbyło się zebranie wszystkich klas z wychowawcami. Do mojej klasy dołączyło dwóch chłopaków: Igor i Karol. Po rozpoczęciu roku szkolnego razem z koleżankami poszłam na pizzę, a potem do kina. Tegoroczny początek szkoły bardzo mi się podobał.

Marta Zaremba

Początek roku szkolnego odbył się 4 września. Bardzo mi się podobało, ponieważ spotkałam się z nauczycielami, koleżankami i kolegami. Razem z całą szkołą mogłam posłuchać arii śpiewanych przez Pana niskim głosem przy akompaniamencie fortepianu. Można powiedzieć, że mieliśmy operę w naszej szkole. Bardzo mi się podobało.

Daria Jakuszewa

Klasy IV, V, VI  rozpoczęcie roku szkolnego miały 4 września o godzinie 11.00. Wszyscy poszliśmy na samą górę naszej szkoły. Tam Pani Dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli i zaprosiła na koncert muzyczny. Bardzo podobał mi się miski, basowy głos Pana śpiewającego przy muzyce z fortepianu. Po koncercie wszystkie klasy poszły do swoich sal na spotkanie z wychowawcami. Ten dzień była bardzo fajny, ponieważ miło było ze wszystkimi się spotkać po wakacjach.

Natalia Styńska