Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/2011

22 czerwca 2011

Każdy uczeń z utęsknieniem czekał na ten dzień... Od dłuższego czasu, kiedy słońce mocniej grzeje, nikt nie może usiedzieć w ławkach. Myślami wybiegamy w przyszłość... już niedługo wakacje!!! Żeby jednak móc ze spokojna głową oddać się wakacyjnym szaleństwom, musimy odebrać dobre świadectwa.

Jak co roku, uroczyste zakończenie roku szkolnego miało miejsce w Teatrze Rampa. O godzinie 18.00 przybyli rodzice i zaproszeni goście oraz oczywiście my - uczniowie PSP nr 114.

Na początku - po przemowie Pana Dyrektora - nastąpiła prezentacja umiejętności artystycznych dzieci. Licznie zgromadzona widownia miała przyjemność obejrzeć układy taneczne przygotowane przez Panią Agnieszkę Kurek, przedstawienie muzyczny stworzone pod kierunkiem Pani Małgorzaty Ścibisz, a także spektakl "Mały Książę" w reżyserii Pani Anny Mateckiej.

W drugiej części wieczoru odbyło się uroczyste wręczenie świadectw, nagród i wyróżnień, pod przewodnictwem Pani Dyrektor. Szczególnie ważnym i miłym momentem uroczystości było wręczenie wyróżnień dla rodziców - dla dwóch Super Mam i Super Taty - którzy przez wiele lat wspierali szkołę. Wydarzeniu temu towarzyszyło wiele radości, a także prawdziwych wzruszeń.

Żegnamy mijający rok szkolny i z nutką ciekawości oczekujemy co nam przyniesie kolejny. Życzymy wszystkim kolorowych i bezpiecznych wakacji!!!