Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

29 czerwca 2012

W piątek spotkaliśmy się w szkole, w naszych klasach na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Wszystkie dzieci otrzymały świadectwa i nagrody książkowe za uzyskanie wysokich wyników w nauce. Szczególne wyróżnienie otrzymał Olaf Rejewski, którego wiedza przekracza program klasy I, i który we wspaniały sposób opanował wiadomości.
Były tez wyróżnienia dla wzorowego czytelnika dla Angeliny Apolinarskiej, Karoliny i Karola Jagielak, Mariki Strupiechowskiej, Agnieszki Dąbkowskiej i Stasia Mazura oraz wyjątkowe wyróżnienie dla Helenki Wilimskiej za wzór uczennicy do naśladowania i wspaniałej koleżanki.
Wszyscy życzyliśmy sobie wspaniałych wakacji i radosnego powrotu we wrześniu do szkoły, do II klasy.