Wieczór Artystyczny PSP 114

3 kwietnia 2014

Od początku roku uczniowie naszej szkoły pilnie się przygotowywali do bardzo ważnego wydarzenia w  uczniowskim życiu –  teatralnego występu. Na wielu, wielu próbach pod czujnym okiem nauczycieli ćwiczyli swoje role, tańce i piosenki, żeby zabłysnąć na deskach Teatru Rampa. I jak co roku świetnie się wszystko udało! Występ na prawdziwej scenie to mnóstwo emocji, na pewno na długo go zapamiętamy!

Występy w Rampie były bardzo interesujące. Można było obejrzeć występy młodszych i starszych klas. Rola Alberta chyba najbardziej rozśmieszyła widownię. Myślę, że miło i zabawnie spędziliśmy czas.

Nicole Piórkowska

Wszystko bardzo mi się podobało. Począwszy od bardzo dobrego występu młodszych dzieci, skończywszy na naszym występie, który wszystkim bardzo się podobał. Chociaż w niektórych miejscach się pomyliliśmy, to i tak publiczność tego nie wychwyciła, a nawet biła brawa! To był mile spędzony czas i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wystąpię w podobnym przedstawieniu.

Michał Wojciechowski

Ogólnie w Rampie było rewelacyjnie, ale występ starszych klas nie bardzo mi się podobał, był nieoryginalny i banalny. Podobały mi się tylko piosenki absolwentów. Natomiast występy młodszych dzieci były zachwycające. Szczególnie podobała mi się rola Alberta i sposób, w jaki ją zagrał. Nie mogę się doczekać końca roku i następnych występów w Rampie.

Nadia Jóźwiak