Wieczór Artystyczny w Rampie

3 kwietnia 2014

Za nami kolejny kwietniowy występ naszych uczniów na scenie teatru „Rampa”, podczas którego zaprezentowali oni program artystyczny przygotowany wspólnie z paniami Małgorzatą Ścibisz i Anną Matecką. Dzieci ze wszystkich klas wystawiły krótkie przedstawienia teatralne i program muzyczny stworzony z  piosenek Kabaret Starszych Panów. Wieczór Artystyczny poprowadzili trzej absolwenci naszej szkoły (teraz już studenci). Kolejny raz spędziliśmy wspaniały wieczór z kulturą i sztuką.

Było bardzo stresująco, ale przyjemnie i ciekawie. Myślę, że ładnie zagraliśmy nasze przedstawienie.

Olaf Rejewski

Występy II A i II B były interesujące oraz występ Kabaretu Starszych Panów, ponieważ ładnie śpiewaliśmy Ich piosenki. Byliśmy bardzo zestresowani ale nieźle się bawiłam.

Karolina Jagielak

Na początku było dużo stresu, ale później na szczęście wszystko się udało, może było troszkę błędów, ale chyba nikt się nie zorientował. Moim zdaniem to był ciekawy i miły wieczór.

Angelina Apolinarska