Wieczór teatralny 2012

23 czerwca 2012

23 czerwca w Teatrze Rampa odbyło się uroczyste pożegnanie klasy szóstej oraz wspaniałe występy uczniów naszej szkoły.
Część pierwszą spotkania stanowiło oficjalne pożegnanie klasy szóstej oraz rozdanie wyróżnień za wybitne osiągnięcia w nauce. W drugiej części mieliśmy okazję podziwiać przedstawienia przygotowane przez Panią Anię Matecką. Klasa I zaprezentowała się w przedstawieniu "Królewna Śnieżka", klasa II opowiadała o losach "Brzydkiego Kaczątka". Zerówka odegrała inscenizację wiersza "Brudasek", a klasa IV zagrała w "Pchle Szachrajce".

Po przerwie odbyła się długo oczekiwana premiera "Wesela 114" przygotowanego przez Pana Tomka Łysiaka, w którym zagrały klasy II-VI. Bardzo ważną rolę odegrał szóstoklasista Marek Piętka, który zapowiadał wszystkie występy. W tej roli również sprawdził się rewelacyjnie.

Włożyliśmy dużo wysiłku, żeby wszystko podobało się publiczności. Wszystkim się podobało, głośno klaskali i krzyczeli. Jak wracaliśmy do domu to byliśmy zmęczeni. Kocham Rampę.

Bartek Cegieła

Brałem udział w przedstawieniu "Brzydkie Kaczątko" i "Wesele 114". Było bardzo fajnie, było też dużo przebierania i zabawy. Nie mieliśmy tremy, ładnie śpiewaliśmy i wszyscy się śmiali.

Oliwier Kruszyński

Występowaliśmy w Teatrze Rampa. Brałam udział w "Brzydkim Kaczątku" i w "Weselu 114". "Wesele" było fajniejsze. Dostałam też wyróżnienie. Niektóre sceny były łatwe do zagrania, a inne nie.

Karolina Sieradzan

W sobotę graliśmy w Teatrze Rampa. Według mnie graliśmy niesamowicie.

Ignacy Bombuy

Grałem w dwóch przedstawieniach: Gęgusia w "Brzydkim Kaczątku" i Wojtka w "Weselu". Najbardziej podobała mi się scena "Stańczyk".

Michał Szatkowski