Wieczór Teatralny 2012

23 czerwca 2012

23 czerwca w teatrze Rampa odbył się wieczór artystyczny, w którym po raz kolejny nasi uczniowie zaprezentowali swoje talenty aktorskie, taneczne oraz muzyczne. Klasa "0" przygotowała inscenizację wiersza "Brudasek", klasa I w uroczy sposób zinterpretowała "Królewnę Śnieżkę", natomiast klasa II ukazała swoją artystyczną duszę w "Brzydkim kaczątku".

"Pchła Szachrajka" oraz "Wesele114" w wykonaniu naszych uczniów otrzymały również fantastyczne recenzje wśród obecnej publiczności. Nasi młodzi aktorzy dali z siebie wszystko. Zaprezentowali się z jak najlepszej strony i zachwycili nas swoim profesjonalnym podejściem.

Ten dzień okazał się wyjątkowy, tak jak wyjątkowe było również pożegnanie klasy VI. Było wzruszenie, były oklaski oraz wyróżnienia przyznawane najlepszym uczniom. Niewątpliwie wielkie emocje towarzyszyły nam od samego początku.
Ten wieczór z pewnością zapisze się w naszej pamięci!