Wieczór Teatralny 2015

31 marca 2015

Wiosenne występy uczniów w Teatrze Rampa zawsze wzbudzają silne emocje. Tak było i tym razem. Na szczególną uwagę zasłużył brawurowo wykonany przez I klasę spektakl „Stefek Burczymucha” na podstawie wiersza Marii Konopnickiej oraz „Jaś i Małgosia”  - napisana przez Jana Brzechwę  sztuka, którą ubarwiły świetnie wykonane przez dzieci piosenki.  Kulminacyjnym punktem programu były sceny z „Teatrzyku Zielona Gęś” w wykonaniu uczniów ze starszych klas. Wysoki poziom artystyczny przedstawień zawdzięczamy reżyserom: pani Annie Mateckiej i panu Tomaszowi Łysiakowi, a także pani Małgorzacie Ścibisz odpowiedzialnej za oprawę muzyczną oraz pani Agnieszce Kurek przygotowującej choreografię.

Występ w Teatrze Rampa wykonany przez naszą szkołę był udany. Uważam także, że uczniowie dawali z siebie wszystko, ale wiem, że wiele rzeczy można było dopracować np.: taniec z musicalu „Grease”. Klasy I – III wystawiły między innymi sztuki „Jaś i Małgosia” i „Strach szukający posady”. Klasy starsze wystawiły sztukę pt. „Teatrzyk Zielona Gęś”. Wszystko poszło świetnie.

Staś Mazur

Na początku miałam wielką tremę. Nie wiedziałam, czy wszystko uda mi się dobrze powiedzieć. Bałam się, że zapomnę tekstu. Ale kiedy zaczęło się przedstawienie, skupiłam się na swojej roli i wszystko powiedziałam bardzo dobrze. Atmosfera w teatrze była wyjątkowa. Długo nie zapomnę tych przedstawień.

Maja Herman

Nie mogliśmy doczekać się na nasz występ, który był na końcu. Scenki z Teatrzyku Zielona Gęś okazały się dla widowni bardzo humorystyczne. Cieszę się, że mogłam wystąpić ze swoimi koleżankami na scenie.

Kinga Milaniuk

Występ naszej klasy był dla mnie najważniejszy, ale podobały mi się też występy klas młodszych. Bardzo się stresowałam, że coś pójdzie nie tak, ale wszystko się udało. Jestem zadowolona z naszego występu.

Amelia Ryń