Wieczór teatralny w Rampie

14 kwietnia 2013

14 kwietnia 2013 r. w teatrze Rampa odbyły się kolejne Premiery Teatralne. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali i tym razem bogaty repertuar artystyczny. W części I mieliśmy okazję  przenieść się w świat Wiliama Szekspira i podziwiać „Sceny ze snu nocy letniej” w reżyserii p. Tomasza Łysiaka. Interpretacja wierszy „Słonia Trąbalskiego” J. Tuwima, „Pawła i Gawła” A. Fredry oraz „Okularów” J. Tuwima w wykonaniu klas najmłodszych była niezwykle interesująca. Młodzi aktorzy wypadli wspaniale i profesjonalnie opanowali swoje role.

II część naszego artystycznego wieczoru to pokaz muzyczny klasy II. ”Pożarcie królewny Bluetki” w reżyserii p. Anny Mateckiej dostarczył nam również miłych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. A kabaret w wykonaniu uczniów z klasy V był pełen humoru i wprawił wszystkich w doskonały nastrój.

To wydarzenie okazało się artystyczną oraz intelektualną ucztą. Ten wyjątkowy wieczór z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.

Najbardziej podobał mi się występ drugiej klasy, w którym dzieci tańczyły i śpiewały.

Michalina Rychlik

W teatrze występowałem pierwszy raz. Było to dla mnie wielkie przeżycie. Z pewnością ten dzień pozostanie na długo w mojej pamięci.

Maksymilian Grabka

Najbardziej podobały mi się „Sceny ze snu nocy letniej”, a także „Spotkanie z piosenką” w wykonaniu klas starszych. W teatrze było super. Nasi rodzice byli z nas bardzo dumni.

Kuba Cybulski