Wieczór teatralny w Rampie

14 kwietnia 2013

Punktem kulminacyjnym wieczoru były sceny ze „Snu nocy letniej” Wiliama Szekspira.  Nie zabrakło także lżejszego repertuaru. Klasa 4 wystąpiła ze sztuką „Pożarcie królewny Bluetki”. Klasa 5 przedstawiła sceny kabaretowe i własne skecze. Młodsze klasy także zaznaczyły się krótszymi występami. Miesiące ciężkiej pracy pod okiem pana Tomka, pani Ani i pani Małgosi zaowocowały przedstawieniami, które na długo pozostaną w pamięci dzieci i rodziców.

Graliśmy w dwóch spektaklach. W „Pożarciu królewny Bluetki” byłam wróżką, a w „Śnie nocy letniej” grałam robotnika. Myślę, że dobrze mi poszło granie i śpiewanie. Cieszę się, że jest już po wszystkim. Podobało mi się i mam nadzieję, że w następnym roku też będziemy wystawiać sztukę.

Ania Zatryb

W sztuce Wiliama Szekspira grałem rzemieślnika, w drugim spektaklu rycerza. Mojej mamie podobała się moja gra. Z zaciekawieniem obejrzałem sceny przedstawiane przez inne zespoły.

Gabriel Cegieła

Obok głównych spektakli nie zabrakł tez występów teatralnych oraz skeczy przygotowanych przez klasę 5 i klasy młodsze. To był wspaniały dzień, w którym rodzice mogli przyjść i obejrzeć nasze występy. Cieszę się, że chodzę do tej szkoły.

Olaf Myszka

Wystąpiliśmy w teatrze „Rampa” z naszą sztuką – „Pożarcie królewny Bluetki”. Inne klasy tez występowały ze swoimi przedstawieniami. Bardzo mi się podobały wszystkie występy. Zmęczenie nie pozwoliło nam jednak wystąpić tak dobrze jak w Grodzisku, choć nasz występ nie był zły.

Karol Kijanowski