Wielki Bal!

13 stycznia 2012

W styczniu odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Pięknie ozdobiona sala, smakowity poczęstunek, liczne zabawy oraz konkursy z nagrodami wywołały ogromne uśmiechy na twarzach dzieci. Uczniowie bardzo chętnie zgłaszali się do poszczególnych konkurencji.

Bal rozpoczął pochód wszystkich dzieci w rytm muzyki do piosenki "Jedzie pociąg z daleka", by już po chwili każdy mógł zaprezentować swój wspaniały kostium.

Podczas karnawałowej zabawy dzieci miały okazję wziąć udział m.in. w konkursie "Jaka to melodia", tańcu z balonami czy wyścigu z piłeczką do tenisa. Nie mogło zabraknąć również wyboru królewskiej pary. Ponieważ dzieci tak dobrze bawiły się oraz tak rewelacyjnie tańczyły, postanowiliśmy wyróżnić wszystkich w konkursie na królową i króla balu.
Radość była olbrzymia!