Wiersze na Sztuki!

20 listopada 2015

W poetyckim nastroju, przy blasku świec, dzieci z klas starszych mówiły wiersze największych polskich poetów. Zawarta w poezji refleksja nad przemijaniem czasu
i wartością ludzkiego życia udzieliła się słuchaczom. Nastrojowe piosenki do tekstów znanych twórców oraz barwne obrazy podkreśliły charakter tego wieczoru - niezapomnianego spotkania z poezją.

Oprócz wierszy podobała mi się scenografia tego wieczoru. Stare książki, maszyna do pisania sprawiały wrażenie, że przebywamy w domu, w którym powstają wiersze.

Ola Leszkiewicz

Przed występem byliśmy trochę stremowani, ale wszystko się udało. Podobał mi się szczególny nastrój. Sala oświetlona była tylko światłem małych świeczek umieszczonych w szklanych słojach.

Zofia Radzikowska

Przygotowania do spotkania trwały dość długo. W dniu imprezy do wieczora trwały jeszcze próby. Bawiliśmy się przy tym wspaniale. A zamiast domowego obiadu zjedliśmy w szkole pizzę.

Tosia Szpak