Wiosenne Premiery Teatralne 2018

25 marca 2018

Dziś w Promie Kultury odbyły się XXI Wiosenne Premiery Teatralne. Jak co roku, poszczególne klasy przygotowały przedstawienia które mogli podziwiać zarówno inni uczniowie jak i rodzice. Pierwszaki przedstawiły inscenizację bajek Jeana da LaFontaine “Konik polny i przyjaciele”. Klasa II i III wspólnie zaprezentowała legendę “Bazyliszek”, natomiast klasa IV pokazała nam “Opowieści księżyca” wg. scenariusza C. Domagały. Byliśmy zachwyceni występami uczniów.

Występowałem pierwszy raz na takiej dużej scenie. Bardzo mi się podobało. Fajnie oglądało się też występy innych uczniów. Podoba mi się, że w szkole możemy przygotowywać się do dużych przedstawień i je pokazywać innym.

Franciszek Dotka