Wiosenne Premiery Teatralne

26 marca 2017

Coroczne Premiery Teatralne uczniowie naszej szkoły prezentowali tym razem na deskach PROMU Kultury na Saskiej Kępie. Podczas występów najmłodszych uczniów naszej szkoły mogliśmy podziwiać umiejętności artystyczne podopiecznych, w przedstawieniach pt. „W dwadzieścia minut dookoła Brzechwy” – kl. 0 i I,  „Czerwony Kapturek”- kl. II, oraz „Baśń o rycerzu bez konia” – kl. III. Wszyscy byli zachwyceni przedstawieniami i świetnie się bawili. Ciężka praca zarówno uczniów jak i nauczycieli – Anny Mateckiej, Małgorzaty Ścibisz i Agnieszki Kurek jak zwykle przyniosła świetne rezultaty.

Premiery Teatralne były fantastyczne. Przedstawienia bardzo ciekawe i zabawne, zwłaszcza to o Czerwonym Kapturku.

Tymon Rogalski

Bardzo lubię występy na scenie, dlatego Premiery bardzo mi się podobały. Najbardziej przedstawienie o Rycerzu bez konia.

Ada Tołwińska