Wizyta w studiu TV Polsat

11 grudnia 2014

Dzieci z czwartej klasy miały możliwość wystąpienia w programie telewizyjnym TV Polsat. Okazało się, że było nie tylko nagranie, ale także wycieczka, z której uczniowie dowiedzieli się jak powstaje program TV.

Zostaliśmy z całą klasą zaproszeni do programu TV Polsat. Wszyscy stawili się na czas na miejscu, elegancko ubrani i podekscytowani. W telewizji czas minął bardzo szybko. Dzieci poznały zasady panujące w telewizyjnym studio, mogły dowiedzieć się, jak realizuje się program TV, a także same wziąć w nim udział. Gośćmi programu i prowadzącymi były znane i lubiane osoby. Dowiedziałam się, że dużo czasu trzeba spędzić na przygotowaniu do występu na wizji – ustawić odpowiednio kamery, zrobić makijaż poprawić strój. W studio panowała miła atmosfera, udało mi się dwa razy wypowiedzieć przed kamerą na temat zbliżających się świąt i pośpiewać kolędy. Nie wiedziałam, że jeden program TV musi opracować aż tyle osób i że tak długo to trwa. Cieszę się z wyjścia do TV, bo dużo się nauczyłam i doświadczyłam.

Maja Herman

W Polsacie było wspaniale. Najbardziej w pamięci utkwiło mi nagranie.

Karol Jagielak

Na nagraniu było niesamowicie. Robiłyśmy z Julką bombkę i pakowałyśmy książki. Gdy skończył się program kilka koleżanek z naszej klasy zbierało autografy na bombkach, które potem sprzedawaliśmy na kiermaszu.

Karolina Jagielak