WYCIECZKA DO MOSTÓWKI

20 kwietnia 2005

20 kwietnia nasi uczniowie pojechali na całodzienną wycieczkę do Mostówki, aby po raz kolejny uczestniczyć w organizowanych tam twórczych warsztatach ceramicznych. W tym roku najmłodsi uczniowie malowali ceramiczne koty, które pod wpływem ich bujnej wyobraźni zamieniały się w niesamowicie barwne stworzenia. Starsi zapoznawali się z techniką szkliwienia lub malowali na szkle witraże.
Każdy uczestnik warsztatów miał też okazję, pod okiem instruktorek, ulepić pracę z gliny. Mali i duzi uczniowie lepili fantastyczne stwory, zwierzęta lub wazoniki, które ucieszą każdych rodziców. Wszyscy, niezależnie od talentów plastycznych, bawili się doskonale i z niecierpliwością czekają na dzień, kiedy wypalone prace zostaną przywiezione do szkoły i będzie się nimi można pochwalić przed rodzicami, nauczycielami i kolegami.