Zakończenie lata

14 września 2012

Firma Potris, która corocznie organizuje nam wycieczki, tym razem wsparła nas w organizacji imprezy z okazji pożegnania lata. Na naszym pikniku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była ogromna zjeżdżalnia, dmuchany labirynt w kształcie gąsienicy, mecze piłki nożnej, niezliczona ilość gier i zabaw. Na głodnych i spragnionych czekały smażone kiełbaski, pieczywo i napoje o różnych smakach. Dzieci wracały do domów zmęczone i zadowolone.

Dnia 14.09.12 odbył się piknik, na którym były wszystkie klasy naszej szkoły. Były tam konkurencje, w których brałem udział. Po zabawie zaczął się trening, a potem zaczęliśmy grać w piłkę. Wygrałem z Kacprem w meczu z dwiema osobami z klasy trzeciej. Bardzo się zmęczyliśmy, więc poszliśmy się napić. Po zabawie wróciłem do domu i wszystkim dumnie opowiadałem o wygranym meczu 2:1 z klasą trzecią.

Karol Kijanowski

Było bardzo dużo atrakcji: konkurencje, zjeżdżalnia i dmuchana dżdżownica - tunel. Były też przekąski: kiełbaski, soki, bułki, chleb i woda. Piknik bardzo mi się podobał. Było bardzo wesoło. Najbardziej podobała mi się dmuchana dżdżownica.

Ania Zatryb

Na początku organizatorzy oprowadzali nas po wszystkich atrakcjach. Potem zaczekałem, aż upieką się kiełbaski. Następnie zjadłem je i poszedłem odpocząć. Było dobrze.

Mikołaj Dziok

Rozegrałem z Karolem świetny mecz przeciwko trzeciej klasie. Na pikniku było super i świetnie się bawiłem.

Kacper Żołądkowski