Zakończenie Roku Szkolnego

22 czerwca 2011

22 czerwca 2011 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2010/ 2011 w pięknej scenerii teatru Rampa. W pierwszej części (artystycznej) nasi uczniowie zaprezentowali nie tylko swoje aktorskie umiejętności, ale i taneczne. "MAŁY KSIĄŻĘ" w wykonaniu dzieci z klasy piątej poruszył serca widzów. Jego ponadczasowość, wymowa i nawiązanie do współczesności to niewątpliwie wielkie atuty tego przedstawienia. Klasy "0- II" przedstawiły bogaty program muzyczny, który wprowadził nas w wakacyjny nastrój. Natomiast klasy III-VI przygotowały na ten wyjątkowy wieczór montaż muzyczny -"Pan Twardowski"- który był ambitny, pomysłowy i niezwykle interesujący. W części oficjalnej nastąpiło rozdanie długo oczekiwanych świadectw oraz wyróżnień dla najlepszych uczniów. Nauczyciele jak i uczniowie nie kryli wzruszenia żegnając się i dziękując za ten rok pracy.