Osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021

w konkursie „Człowiek pospieszny ery posamochodowej” organizowanym przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej na postać z materiałów recyklingowych inspirowaną twórczością Stanisława Lema uczniowie PSP 114 zostali zaproszeni do udziału w wystawie!

Na wystawie zobaczymy prace: Fryderyka Klimczaka 7 lat, Macieja Murawskiego 11 lat, Tymona Rogalskiego 11,5 lat.

Gratulujemy!!!!

 

W Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Fraszka 2021 dyplom oraz nagrodę książkową za bardzo dobry wynik otrzymuje Gabriela Szwonder z kl. 5 oraz Maria Radolińska z kl. 8. Dyplomy wyróżnienia otrzymują:

Pietrusiewicz Zofia i Klank Aleksandra z kl. 6 oraz Blacha Franciszek z kl. 5.

Serdecznie gratulujemy!

                     

Tymon Rogalski z kl. 5 otrzymał tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej.

 

Prace Tymona Rogalskiego z klasy V zostały wyróżnione udziałem w wystawie pokonkursowej "Muzyka i Obraz" organizowanej przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej.

Gratulujemy!

 
Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Rudolf online 2020!
Kategoria solo Jazz 12-13 lat, debiuty:
3. miejsce - Marysia Radolińska
3. miejsce - Oliwia Witkowska
2. miejsce - Nela Tołwińska
1. miejsce - Weronika Kukieła
1. miejsce - Laura Reszka
 
W kategorii Modern 12-13 lat Maria Lityńska zajęła 3. miejsce.
W duecie Hip hop do 13 lat Ada Tołwińska i Jaga Lipowiecka zajęły również 3 miejsce.
 
Dodatkowo, wśród wszystkich solistów wyróżnienie otrzymała Weronika Kukieła.

 

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Olimpus dyplom laureata otrzymał Antoni Blacha z kl. 4.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Polskiego OLIMPUS tytuł laureata zdobyli: Jakub Witkowski z kl. 4 oraz uczniowie klasy piątej - Gabrysia Szwonder i Tymon Rogalski.

 

        

 
 
Uczniowie PSP 114 zostali zaproszenie do udziały w wystawie pokonkursowej „Obraz mojej Warszawy” organizowanej przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej .
 
Na wystawie zobaczymy prace:
Weronika Styńska, lat 8, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114
Tymon Rogalski, lat 11, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114
Antoni Blacha, lat 9, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114
Michał Malicki, lat 10, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114
Taisiia Smirnova lat 9, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114
Serdecznie gratulujemy!!!
Tymon Rogalski                                    Weronika Styńska
 
Taisiia Smirnova                                        Michał Malicki
 
Antoni Blacha
 
W Ogólnopolskim Turnieju Taneczny "Zakręceni na taniec -online" miejsca zdobyli:
 
Modern 12-13lat:
2. miejsce - Maria Lityńska
1. miejsce - Daria Jakuszewa
 
 
       
Jazz 11-13 lat:
 
3. miejsce - Oliwia Witkowska
2. miejsca: Laura Reszka, Nela Tołwińska,Livia Strączyńska
 
Hip hop:
 
Oliwia Witkowska - 3.miejsce
Debiutujący duet z kl. 5 - Jaga Lipowiecka + Ada Tołwińska - miejsce 1.

Nagrodę wyróżnienia spośród wszystkich uczestników całego turnieju, otrzymała solistka w choreografii modern - Daria Jakuszewa z kl. 8


Igor Ziółkowski z kl. 8 przeszedł do II etapu konkursu kuratoryjnego z matematyki. Gratulujemy!
 
Do drugiego etapu konkursu kuratoryjnego z języka polskiego zakwalifikowała się Magdalena Zalewska z klasy 8. Gratulujemy!