Osiągnięcia w roku szkolnym 2022/2023

Wyróżnienia w konkursie matematycznym Alfik oraz dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali:

Antoni Leszczyński kl. 1    

Irena Dyl kl. 4  

Mikołaj Kądziela kl. 8 

Anna Lityńska kl.4

Matylda Rosińska kl. 4

Gniewomir Pałasz kl.8

Gratulujemy!

 

 

DO DRUGIEGO ETAPU WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO zakwalifikowali się następujący uczniowie:

IRENA DYL KL. IV
LENA KUMALSKA KL. VI
GABRIELA SZWONDER KL. VII
TYMON ROGALSKI KL. VII
MIKOŁAJ KĄDZIELA KL. VIII
ZOFIA PIETRUSIEWICZ KL. VIII
GNIEWKO PAŁASZ KL. VIII

Gratulujemy dzieciom oraz Panu Łukaszowi :).

 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES - MATEMATYKA

 LAUREATAMI ZOSTALI:

Laureaci I stopnia

 

PATRYK WIDACKI KL. III  

URSZULA GŁĄB KL. VII

 

Laureaci III stopnia

FRANCISZEK JAROSIEWICZ KL. III 

MARIA WIESZCZEK KL. III

TADEUSZ DYL  KL. V

 

Laureaci V stopnia

IRENA DYL KL. IV

TYMON ROGALSKI KL. VII

 

 

Laureatkami Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z j. angielskiego zostały Anna Lityńska i Irena Dyl z klasy 4. Gratulujemy!

        

 

W Konkursie plastycznym “Muzyka i obraz: ALE JAZZ!” organizowanym przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej do udziału w wystawie pokonkursowej zostali zaproszeni: Roch Sobański z klasy 7

oraz uczniowie klasy 1:

Mateusz Lubański, Lena Koroluk, Zuzanna Zwierzchowska, Weronika Mitko, Liwia Tamborska, Kuba Rutkowski, Konstanty Machnowski, Pola Olczak.

Gratulujemy!!!

 

 

W konkursie  Obraz Mojej Warszawy 2022 –„Na schodach” nagrodę jury otrzymał Tymon Rogalski, 7 klasa.
Do udziału w wystawie zostali zaproszeni:
Franciszek Blacha, 7 klasa
Jan Kuśmierczyk, 7 klasa
Ada Tołwińska, 7 klasa
Antoni Blacha, 6 klasa
Zofia Krzyżanowska, 3 klasa

Otwarcie wystawy z wręczeniem dyplomów odbędzie się 8 grudnia, o godzinie 16. 00 w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej. Gratulujemy!!!

 

Do II etapu konkursu Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego, organizowanego przez SP 84, zakwalifikowali się:

z klasy 4:
Irena Dyl

z klasy 6:
Lena Kumalska

z klasy 7:
Tymon Rogalski
Gabriela Szwonder

i z klasy 8:
Mikołaj Kądziela
Gniewomir Pałasz
Zofia Pietrusiewicz

Gratulacje!