Szkoła oczami rodziców

Nikt nie zna lepiej dziecka jak jego rodzic. To Państwo wiedzą z czym dziecko sobie nie radzi, do czego ma talent lub jakie umiejętności chce rozwijać.

Dlatego, tak ważna jest dla Szkoły komunikacja z rodzicami naszych uczniów. Wszelkie uwagi i komentarze, te dobre i mniej pochlebne, są tak samo ważne.

Pozdrawiam,
Wojciech Rosiński - Dyrektor

Wszelkie uwagi na temat szkoły proszę kierować na adres:

psp114@psp114.pl

You can play Rich Online and earn some good money today!

Komentarze na temat szkoły

Wnuk w PSP114

Do tej szkoły chodzi mój wnuk Maciek z klasy 1. Jestem bardzo podbudodowana opiniami Rodziców. Pozdrawiam serdecznie. Babcia Zofia z Tarnobrzegu.


Więcej
Gratulacje

Gratulacje dla szkoły za stronę internetową, dzięki której mieszkając daleko od Warszawy we wsi Miałkówek możemy być uczestnikami życia szkoły i nieraz możemy dostrzec na zdjęciach i filmach rozwój naszej wnuczki Oliwi. 

Pozdrawiamy babcia Nina i dziadek Tomek


Więcej
Spełnione nadzieje
Szanowna Dyrekcjo, Dziękuję Państwu, że się nie zawiodłam w moich nadziejach. Wiem, że wybierając szkołę dokonałam dobrego wyboru. Uważam, że najważniejsze co można dziecku dać prócz miłości to wykształcenie. Chciałam, żeby Szkoła była przyjazna dziecku. Umożliwiła mu w łatwy i przyjemny sposób zdobycia podstawowej wiedzy. Chciałam, aby była miejscem, do którego każde dziecko chętnie przychodzi. I tak było, moje nadzieje zostały spełnione. Mój syn Krzyś ze wzruszeniem wspomina szkolne lata. Córka Ania z płaczem pożegnała ukochanych nauczycieli.
Więcej
O szkole, nie tak znowu krótko...
Mój syn, Kacper niestety właśnie skończył szkołę. Żal było się rozstawać, bo już nigdy (zapewne) nie trafimy na tak fantastyczną atmosferę, bezpieczne środowisko, cudownych nauczycieli i tak wysoki poziom nauczania.
Więcej
Niezapomniany czas w PSP114
Jestem mamą dwojga absolwentów szkoły, dziś już 16-letniej Oli i 14 –letniego Andrzejka. Nie wiem, czy kiedykolwiek dowiedziałabym się o możliwościach moich dzieci, gdyby nie lata spędzone w PSP 114 Miałam w domu aktorów, piosenkarzy, plastyków, laureatów ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów przedmiotowych(syn nawet wygrał komputer!). Stuprocentowe wyniki testów na zakończenie szóstej klasy pozwoliły dzieciom dostać się do tzw.,,dobrych" gimnazjów państwowych. I cóż w nich? -NUDA.
Więcej
PSP114 okazała się dobrym wyborem
Pewnego dnia zdaliśmy sobie sprawę, że większość naszych znajomych już pochwaliła się, do jakich szkół będą chodzić ich dzieci. Tylko my jeszcze nie wiedzieliśmy, gdzie przez najbliższe sześć lat będzie się uczył Krzyś.
Więcej
Zaangażowana kadra nauczycielska i przyjazny klimat
Atutami szkoły są na pewno jej kameralność i sympatyczna, zaangażowana kadra nauczycielska. Dzięki temu szkoła tworzy swoisty ,,rodzinny", przyjazny klimat, w którym dzieci czują się dobrze i bezpiecznie. Niewielka liczebność klas umożliwia zindywidualizowane podejście do ucznia i partnerskie relacje uczeń - nauczyciel, przy zachowaniu pełnej obiektywności w ocenie ucznia. Ułatwia to integrację dzieci z różnych roczników. Nie ma tu wyraźnego podziału na "starszych" i "młodszych". W szkole jest miejsce dla dzieci o różnych temperamentach, osobowości i wrażliwości.
Więcej
Sprzyjająca nauce i rozwojowi dziecka atmosfera
Szkoła, do której uczęszcza moja córka posiada przede wszystkim właściwą atmosferę konieczną zarówno dla nauczania jak i zwykłego w niej przebywania. Chodzi przede wszystkim o jej kameralność. Szkoła wyróżnia się m.in. tym, że jest niewielka, ale w tym jak najlepszym znaczeniu tego słowa.
Więcej
Rzetelnie, Ciepło, Konsekwentnie
Do PSP nr 114 uczęszcza dwoje moich dzieci, a trzecie ukończyło już naukę w zakresie szkoły podstawowej pisząc test kompetencyjny na 38 punktów. Szkoła ta jest niezwykła, ponieważ łączy dwie najważniejsze sprawy dla dzieci.
Więcej

Dodaj nowy komentarz