3 września 2018

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Zgodnie z tradycją inauguracja nowego roku szkolnego rozpoczęła się koncertem w wykonaniu wspaniałych muzyków Pana Przemysława Skałuby (klarnet) i Pana Rafała Grząka (akordeon). Po części artystycznej Pani Dyrektor przedstawiła wychowawców i nauczycieli pracujących w naszej szkole. Następnie odbyły się krótkie organizacyjne zebrania w klasach. Z nowym rokiem szkolnym  życzymy wszystkim uczniom szczególnie tym, którzy rozpoczynają swoją przygodę z nauką w naszej szkole samych sukcesów, wytrwałości, chęci i zapału do zdobywania wiedzy.

Rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się 3 września. Z tej okazji odbył się w naszej szkole uroczysty koncert. Bardzo podobała mi się gra na klarnecie Pana Przemka Skałuby. Jestem już w klasie drugiej, więc nie stresowałem  się z powodu rozpoczęcia roku. Cieszyłem się, że spotkam kolegów i koleżanki po wakacjach.

Bruno Bartnowski

Rozpoczęcie roku jak zwykle odbyło się bardzo uroczyście. W tym roku mieliśmy okazję poznać wybitnych muzyków, którzy zachwycili nas swoim występem. Tęskniłam za szkołą i moimi koleżankami. Cieszę się, że rozpoczyna się nowy rok szkolny.

Maja Grabka