Klasa I

9 października 2019
Wycieczka do Pułtuska

9 października 2019 roku klasa pierwsza wybrała się na wycieczkę do Zamku w Pułtusku. Pod kierunkiem zamkowego Mistrza Kelnerstwa dzieci mogły dowiedzieć się  jak należy zachować się przy stole, spożywać posiłki, korzystać z zastawy stołowej. Wykład okazał się niezwykle ciekawy, a nasze maluchy mogły czynnie brać w nim udział.

Następnie odbył się uroczysty obiad, na którym wszyscy mogliśmy w praktyce wykorzystać umiejętności zdobyte wcześniej i należy przyznać, że radziliśmy sobie całkiem nieźle!

26 września 2019
Dzień Języków

2 września 2019
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 114 rozpoczęli kolejny rok szkolny 2019/2020. Część oficjalna dla klas I, II, III i V rozpoczęła się o godzinie 10:00. Po krótkim powitaniu, Pani Dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli, po czym odbył się koncert, który jest już tradycją w naszej szkole. Po części oficjalnej odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami w klasach. Nasze pierwszaki  po raz pierwszy przekroczyły próg swojej sali lekcyjnej.