Artystyczne Zakończenie Roku

26 czerwca 2014

26 czerwca w teatrze Rampa odbyło się Artystyczne Zakończenie Roku 2014 oraz pożegnanie klasy 6. W części pierwszej uczniowie klasy II i III wystąpili w przedstawieniu pt. „Na wyspach Zoogamutach” w reżyserii Tomasza Łysiaka. Był to ciekawy spektakl, pełen humoru słownego oraz sytuacyjnego. Mali Artyści stanęli jak zwykle na wysokości zadania. Włożyli mnóstwo wysiłku oraz pracy w przygotowanie oraz interpretację wierszy J. Brzechwy. Starsze klasy w tym roku zaprezentowały twórczość Sławomira Mrożka w niezwykle interesującym i intrygującym spektaklu pt. Mrożkowisko”. Na szczególną uwagę zasługuje pokaz taneczny uczniów klasy I jak i II-IV.

W części drugiej nastąpiło oficjalne pożegnanie klasy VI oraz wręczenie świadectw i nagród za wysokie osiągnięcia naukowe. Były wspaniałe przemówienia, uściski oraz łzy wzruszenia. Życzymy wszystkim naszym absolwentom samych sukcesów w dalszej edukacji.