Artystyczne Zakończenie Roku Szkolnego

26 czerwca 2014

Tradycją naszej szkoły jest Artystyczne Zakończenie Roku Szkolnego oraz pożegnanie klasy 6 w teatrze Rampa. Tak też było i w tym roku. W części pierwszej uczniowie klasy II i III wystąpili w przedstawieniu pt. „Na wyspach Zoogamutach” w reżyserii Tomasza Łysiaka. Był to bardzo zabawny i nowatorsko przygotowany i przedstawiony przez naszych uczniów spektakl na podstawie wierszy J. Brzechwy. Starsze klasy w tym roku zaprezentowały fragmenty twórczości Sławomira Mrożka pt. Mrożkowisko”. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali uczniowie klasy I jak i II-IV w choreografii przygotowanej przez p. Agnieszkę Kurek. Dzieci na chwilę zamieniły się w groźnych piratów i baletnice. W części drugiej nastąpiło oficjalne pożegnanie klasy 6 oraz wręczenie świadectw i nagród za wysokie osiągnięcia edukacyjne. Kolejny artystyczny wieczór w teatrze Rampa okazał się sukcesem.