12 stycznia 2018

Tegoroczny bal zapowiadał jednocześnie początek ferii, więc dzieci podeszły do niego z wielkim entuzjazmem. Zabawa rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, w którym bogato i kolorowo prezentował się korowód oryginalnie przebranych uczennic i uczniów. Później nastąpiły tańce w rytm muzyki współczesnej, konkursy, prezentacje  przedstawiane przez poprzebieranych  bohaterów wystawiane w czasie długo wyczekiwanego plebiscytu na królową i króla balu. W tym roku te zaszczytne tytuły przepadły Michasi i Witkowi z klasy 6.

W tym roku bal wyjątkowo się udał. Koledzy z szóstej klasy przygotowali dobrą muzykę. Trochę tańczyliśmy, były też konkursy.  Gratuluję Michasi i Witkowi tytułu królowej i króla balu. Przed nami długo wyczekiwane ferie.

Stanisław Mazur