BAL KARNAWAŁOWY 2011

4 lutego 2011

Dnia 4 lutego 2011r. nasza szkoła wypełniła się kolorami, które wyczarowała liczna gromada fantastycznych, niezwykłych postaci. Szkolne sale i korytarze zapełniły się bohaterami z dziecięcych baśni i filmów.
Bal dla klas IV-VI został zorganizowany w dużej sali, która na co dzień należy do klasy 3. Na te kilka wesołych godzin wspólnej zabawy uczniowie z klasy 6. zmienili przestrzeń lekcyjną w kolorową salę pełną balonów i serpentyn.

Dnia 4 lutego 2011r. odbył się bal karnawałowy. Młodsze klasy bawiły się w sali teatralnej, a starsi na dole w sali nr 3. Na naszym balu było super. Wszyscy się ciekawie przebrali. Były postacie z kreskówek i książek. Bal był udany - najlepszy na jakim byłem.

Michał Sztyk-Szymański

Wszyscy mieli ładne stroje. Na balu odbył się śmieszny konkurs - taniec z balonem. Głosowaliśmy też na króla i królową balu. Tę konkurencję wygrała Majka i Staś z klasy 6. Uważam, że zabawa była udana.

Mikołaj Iller

Bal był wesoły. Wszyscy dobrze się bawili, a do muzyki dobrze się tańczyło. Pod koniec w głosowaniu wyłoniliśmy króla i królową balu, a zostali nimi Maja, która przebrała się za komandosa oraz Stasiek, który przebrał się za snajpera. Sądzę, że to był dobry wybór.

Kasia Koniecko