26 stycznia 2010

26 stycznia odbył się w naszej szkole BAL KARNAWAŁOWY. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na ten dzień, w którym marzenia się spełniają. Każdy z uczestników balu mógł, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przenieść się w cudowny świat fantazji i magi.

Bal mi się bardzo podobał, szczególnie ciekawe były konkursy i tańce w parach. Ja byłam przebrana za tancerkę flamenco. Bardzo dobrze się bawiłam i chciałabym uczestniczyć w podobnym balu w następnym roku.

Weronika Glinka

Sala była ładnie ozdobiona balonami i serpentynami. Wszyscy bardzo ciekawie się przebrali. Niektóre konkursy były bardzo zabawne.

Kacper Chmielewski

Ciekawe konkursy, wesoła atmosfera - tak było na ostatnim szkolnym balu. Dzieci przebrały się w bardzo fajne w kolorowe stroje - ja byłam Bellą z "Pięknej i Bestii" bo to moja ulubiona bajka. Szkoda, że takie bale nie są organizowane częściej.

Weronika Słomkowska