4 lutego 2011

4 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Klasy 0 - III bawiły się wspólnie w pięknie przystrojonej w balony i serpentyny sali. Wszystkie dzieci były wspaniale przebrane za postaci z bajek i filmów. W przerwach między tańcami uczniowie brali czynny udział w różnych i zabawnych konkursach. W tym dniu wszystkie dzieci były zwycięzcami oraz królową i królem balu. Nie zabrakło także słodkiego bufetu. Wszyscy świetnie się bawili! Oby tak radośnie i kolorowo było zawsze!

Byłam przebrana za Hiszpankę. Cała zabawa karnawałowa podobała mi się, muzyka była super i wszystkie konkursy były bardzo zabawne. Już myślę nad kostiumem na kolejny bal.

Nicole Piórkowska

Bal karnawałowy był bardzo udany. Bardzo lubię bawić się z koleżankami z klasy. Każdy miał wymyślony strój, dziewczynki przebrane były głównie za słodkie zwierzątka, urocze księżniczki lub przerażające wampirzyce. Chłopcy przebrani byli za rycerzy, żołnierzy i innych wojowników.

Natalia Ryfińska

Na balu przebrany byłem za policjanta, miałem kominiarkę i pistolet. Bal podobał mi się, a szczególnie wspólne zabawy.

Jakub Piasecki