4 lutego 2011

Piątek, 4 lutego w naszej szkole obfitował w uroczyste chwile. Przed południem uczniowie 4 i 5 klasy odebrali w Urzędzie Dzielnicowym nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie tańca "Piruet". Po powrocie do szkoły rozpoczął się bal. Tradycyjnie wybraliśmy królową i króla balu. Dzieci tańczyły i częstowały się zgromadzonymi na stołach słodkościami. I muzyka. Współczesne rytmy. Słuchając ich pojawia się tęsknota do skocznych walczyków czy poważnych tang...

4 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Wszyscy mieli kolorowe i śmieszne stroje. W trakcie imprezy prezentowaliśmy swoje kostiumy, a następnie głosowaliśmy na króla i królową balu. Po głosowaniu odbył się następny konkurs - tańczenia z balonami. Bal był wspaniały i zniewalający.

Sylwia Jóźwiak

Na początku poznaliśmy stroje innych i zaprezentowaliśmy własne kostiumy. Ja byłam przebrana za Kleopatrę. Król i królowa balu dostali korony. Wygrała dziewczyna w stroju porucznika i chłopak przebrany za krzak. Potem odbył się ostatni konkurs - taniec z balonami. Jestem zdania, że mogłoby być jeszcze więcej konkursów. Mimo wszystko bal mi się podobał.

Ewelina Rybus

Wszyscy mieli ciekawe stroje. Były też liczne konkursy, w tym konkurs na króla i królową balu, który wygrali Maja i Stasiek z szóstej klasy. Bardzo dobrze się bawiłem.

Adam Grzybowski