Bal karnawałowy w PSP 114!

16 stycznia 2009

W ostatni dzień szkoły przed feriami wspólnie z młodszymi i starszymi kolegami i koleżankami uczestniczyliśmy w balu karnawałowym, który został zorganizowany na przepięknie ustrojonej auli. Bal ten przyniósł nam wiele radości i uśmiechów!

Każdy z nas był przebrany w specjalnie przygotowane na tą okazję stroje karnawałowe, zatem cała sala wypełniła się pięknymi księżniczkami, odważnymi rycerzami, świetnymi piłkarzami i wieloma innymi wymyślonymi postaciami. Tańczyliśmy wesoło do utraty tchu, braliśmy również udział w wielu zabawnych konkursach, a w międzyczasie mogliśmy zajadać się słodkościami!

Oczami uczniów - bal karnawałowy w PSP 114!
Bal był super! Nie mogę doczekać się następnego. Dawno tak się dobrze nie bawiłam.

Martyna Koniecka

Na balu było bardzo wesoło! Śmieszne było to, że każdy był przebrany za różne postacie. Zmienił się nieodpoznania, nawet panie nauczycielki.

Dawid Łojek

Bardzo lubię taki dni, kiedy mogę spotkać się z innymi dziećmi ze szkoły i wspólnie bawić. Takie wspólne imprezki są niezwykle zabawne, mogliśmy tańczyć ile tylko chcieliśmy. Dzieci w przebraniach też były zabawne.

Nadia Jóźwiak