Bal przebierańców w PSP 114!

5 lutego 2008

5 lutego wszyscy uczniowie zamienili się w postaci ze swoich ulubionych bajek, baśni i filmów. Przepiękne księżniczki, przystojni żołnierze, groźne potwory czy nawet sam Lord Vader, zawitali do naszej szkoły.

Podczas tego wyjątkowego balu nie mogło zabraknąć tańców i konkursów. Najbardziej roztańczeni uczniowie - Wiktor i Paulina, rozpoczęli zabawę w rytm samby, rumby, fokstrota, walca wiedeńskiego i angielskiego. Po fantastycznym pokazie wszyscy uczniowie dołączyli do tanecznej zabawy.

Roztańczeni i rozgrzani przeszliśmy do konkursowej części balu. "Taniec z balonem", "taniec na gazecie" czy "kto pierwszy usiądzie na krześle" zaangażowały wszystkich uczestników zabawy.

To był naprawdę zaczarowany bal podczas, którego każdy z uczniów mógł się przenieść w swój świat fantazji.