Charytatywny Kiermasz Świąteczny

20 grudnia 2017

2o grudnia odbył się w PSP 114 coroczny charytatywny Kiermasz Świąteczny, na który nasi uczniowie czekali już od dłuższego czasu. Radosne oczekiwanie na to wydarzenie było też czasem wytężonej pracy dzieci, przygotowujących świąteczne ozdoby. Podczas kiermaszu dzieci miały okazję nie tylko kupować własnoręcznie wykonane wyroby, ale również sprawdziły się w roli sprzedawców, wzięły udział w loterii i w licytacji.

20.12.2017r. (czyli wczoraj) odbył się Kiermasz Świąteczny, który rozpoczął się o godzinie 13. Zrobiłam małą i dużą bombkę z cekinów i szpilek, choinkę ze srebrnych łańcuchów i girlandy, dzwonek pomalowany farbami i pokryty cekinami, papierową bombkę i kartkę świąteczną. Bardzo mi się podobało.
                                                                                                                   Zosia Pietrusiewicz

W środę 20 grudnia o godzinie 13.00 rozpoczął się Kiermasz Świąteczny. Sprzedawaliśmy tam choinki, bombki, kartki świąteczne i pierniczki. Uzbieraliśmy bardzo dużo pieniędzy na szczytny cel. Ten kiermasz był cudowny!
                                                                                                                           Ola Klank

Tosia Ufnal

Na kiermasz zrobiłam dużą i małą bombkę z cekinów i szpilek. Przygotowałam też choinkę z szarego łańcucha i z girlandy. Kiermasz rozpoczął się o godzinie 13.00 i trwał dwie godziny.
                                                                                                                             Maja Ziółkowska

Wczoraj odbył się Kiermasz Świąteczny. Było, jak zwykle, bardzo dużo pierniczków. Było też losowanie nagród, ja wygrałem pluszowego zombie z Minecrafta. Odbyła się też licytacja, jak co roku.
                                                                                                                       Gniewko Pałasz

Wczoraj w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Cała klasa zrobiła przepiękne bombki, dzwonki i choinki ze złotymi łańcuchami.
                                                                                                                     Aleksander de Virion