Cuda w Budzie

1 grudnia 2015

Pierwszy dzień grudnia uczniowie klas I - III przywitali wybierając się na przedstawienie do Teatru Lalka. Spektakl pt. "Cuda u Budzie, czyli Demo Teatru Lalka" cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczniów i wprawił wszystkich w doskonały nastrój, mimo niesprzyjającej aury za oknem.
Przedstawienie opowiadało o pracy aktorów, etapach powstawania spektakli, teatralnej magii, a także pozwalało poznać Ducha Teatru. Doskonały przekaz tej sztuki był dowodem na to, że  zdobywanie wiedzy o teatrze, może być wyśmienitą zabawą.

Bardzo podobało mi się przedstawienie, wiele dowiedziałam się o pracy aktorów.

Marianna Bocheńska

Spektakl był ciekawy i zabawny, bardzo dużo się działo na scenie i poza nią. Wciąż trzeba było patrzeć dookoła, skąd ktoś wyskoczy.

Marta Zaremba